Rietumsaseksā sasists unikāls, €1,7 miljonus vērts Pagani Zonda

Apollo
16 komentāri

Īstam benzīngalvam un itāļu eksotisko auto entuziastam noteikti sirds sažņaudzas, ieraugot foto, kurā redzams sasists superrets pagani Zonda automobilis.

Rietumsaseksā sasists unikāls, €1,7 miljonus vērts Pagani Zonda

Sussex Police

Var jau, protams, cerēt, ka šis attēls ir kāda prasmīga attēlapstrādes programmu lietotāja ļauns joks, tomēr šis nav tas gadījums. Saseksas policijas (Lielbritānija) fotogrāfijā patiesi ir iemūžināts mirklis pēc avārijas, kurā pamatīgi cietis nepilnu 1,7 miljonus eiro (1,5 miljoni sterliņu mārciņu) vērts Pagani Zonda, kuram pasaulē nav identiska.

Kā vēsta policija, Automobilis ietriecies braukšanas joslas atdalošajā barjerā. Negadījums noticis sestdienas, 21.oktobra rītā 7:42 uz autoceļa A27 netālu no Čičesteras, un šobrīd meklē notikušā aculieciniekus. 

«Mēs uzskatām, ka Pagani brauca kopā ar vairākiem citiem sporta auto no Vortingas uz Čičesteru, tiesa, notikuma vietā policijas ierašanās brīdī neviena cita auto nebija. Laimīgā kārtā Pagani vadītājs negadījumā necieta,» norāda policijas pārstāvis Peters De Silvo. 

«Aicinām atsaukties ikvienu, kurš redzēja šo auto braucam pa A27. Ceram, ka kāds atminēsies, jo automobilis ir visai uzkrītošs,» - tā De Silvo.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv