«Rīga 2000» svarīgā cīņā uzveic Kijevas «Sokol»

Baltkrievijas hokeja čempionāta spēlē «Rīga 2000» ar rezultātu 4:2 (2:0, 2:2, 0:0) pārspēja 3. vietā esošo Kijevas «Sokol».

Spēles sākums veiksmīgāks izdevās rīdziniekiem. Jau otrajā minūtē pēc Kārļa Skrastiņa un Vitālija Galuzo piespēles vārtus guva Andrejs Ignatovičs. Turpinājumā abām komandām radās iespēja mainīt spēles rezultātu, vairākas reizes spēlējot skaitliskajā vairākumā, taču neviena no šim izdevībām netika izmantota. Kad līdz perioda beigām bija atlikušas vien 13 sekundes, pēc Miķeļa Rēdliha un Andreja Ignatoviča piespēles rezultāta pārsvaru palielināja Vitālijs Galuzo.

Otrā perioda pirmajā minūtē pēc Rodrigo Laviņa un Ģirta Ankipāna piespēles Edgars Žaltkovskis izvirzīja rīdziniekus šķietami droša vadībā ar 3:0, taču jau pēc 24 sekundēm Valentīnam Oļeckim un vēl pēc četrām minūtēm Vitālijam Litviņenko ar vārtu guvumu izdevās palīdzēt savai komandai samazināt rezultātu starpību līdz 2:3. 11. minūtē Normunds Sējējs pēc Edgara Žaltkovska un Ģirta Ankipāna piespēles atkal guva divu vārtu pārsvaru — 4:2.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās, lai gan kijeviešiem uz īsu brīdi radās iespēja spēlēt piecatā pret trijiem rīdziniekiem, kad uz sodīto spēlētāju soliņa atradās Sējējs un Hromčenkovs.