Rīgā atjaunos daudzdzīvokļu māju

Apollo
0 komentāru

27.janvārī Biedrības «Palmu - 6» valdes locekle Mairita Libauere un Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras direktors Valdis Blome noslēdza līgumu par Eiropas reģionālā attīstības fonda līdzfinansējuma piesaisti 99 661.84 latu apmērā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācijai, portālu «Apollo» informēja Inese Bērziņa Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra.

Rīgā atjaunos daudzdzīvokļu māju

Foto: Nauris Nagliņš/LETA

Šī daudzdzīvokļu dzīvojamā māja ir piecstāvu ēka (103.sērija), kurā ir 62 dzīvokļi. Māja ekspluatācijā tika nodota 1978. gadā. Ēkas kopējā lietderīgā platība ir 3 882.4 m2. Ēkas siltumenerģijas patēriņš ir 129,7 kWh/m² gadā un plānotais enerģijas ietaupījums pēc darbu veikšanas aptuveni būs 55,9 %.

Ēkai tiks veikta ēkas norobežojošo konstrukciju un pagraba pārseguma siltināšana, siltumapgādes sistēmas un ventilācijas sistēmas uzlabošana, kā arī tiks veikts kāpņu telpu remonts.

Renovācijas darbi tiks uzsākti 2010.gada pavasarī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv