Rīgā atklāj stāvvietu automātus, kuros var norēķināties ar maksājumu karti

Apollo
5 komentāri

Uzņēmums «Rīgas satiksme» (RS) trešdien atklāj piecus autostāvvietu apmaksas automātus, kuros norēķiniem par autostāvvietām var izmantot maksājumu kartes.

Rīgā atklāj stāvvietu automātus, kuros var norēķināties ar maksājumu karti

Foto: Lita Krone/LETA

Kā portālam «Apollo» pavēstīja RS pārstāvis Viktors Zaķis, pirmie pieci autostāvvietu apmaksas automāti izvietoti Kr.Barona ielā 94a, Merķeļu ielā 13, Raiņa bulvārī 29, E.Birznieka-Upīša ielā 21 un Dzirnavu ielā 46.

Pirmie pieci autostāvvietu apmaksas automāti, kuros norēķiniem var izmantot maksājumu kartes, ir RS pilotprojekts. Izvērtējot automātu pieprasījumu un funkcionalitāti, uzņēmums lems par nākamo apmaksas automātu ieviešanu norēķiniem par autostāvvietām Rīgas pilsētā.

RS informē, ka jaunajos autostāvvietu apmaksas automātos varēs norēķināties tikai ar banku maksājumu kartēm, taču par autostāvvietu izmantošanu arī turpmāk varēs norēķināties ar skaidru naudu līdzšinējos automātos.

Tāpat par autostāvvietu izmantošanu iespējams norēķināties ar pārskaitījumu, ar viedkarti vai mobilās īsziņas palīdzību.

RS apkalpo 4819 Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas. Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietās kopumā uzstādītas 253 elektroniskās apmaksas iekārtas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv