Rīgā atvērts jauns modes veikals

Apollo
22 komentāri

Vācijas populārākais un iemīļotākais vīriešu ikdienas, aktīvās atpūtas un sporta apģērbu zīmols «CAMP DAVID» ir pieejams arī Latvijas iedzīvotājiem.

Rīgā atvērts jauns modes veikals

18. decembrī tika atvērts šī zīmola  veikals modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Veikalā pilnībā īstenots «CAMP DAVID» tirdzniecības vietu koncepts.

Veikala izveidošanā investēti vairāk kā 100 000 eur, un kopējā tirdzniecības platība ir 140 m2. Šobrīd uzņēmuma politika ir strauji paplašināties ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Nīderlandē, Slovākijā un citās valstīs, saglabājot tieši tādu pašu cenu politiku, kāda ir Vācijā, līdz ar to iedzīvotāji varēs iepirkties šajos veikalos par Vācijā pieejamām cenām!

«Šajā veikalā ir pārstāvētas četras «CAMP DAVID» apģērbu līnijas: zilā, sarkanā, baltā un melnā. Katra šī līnija ir radīta iedvesmojoties no dabas un pilsētas mijiedarbības, kā arī atspoguļo noteiktu dabas stihiju vai nozari, kurai šis elegantais, modernais un ērtais apģērbs ir radīts. Stils ar spēcīgu, krāsu kontrastiem radītu ikdienas izskatu – ir šī sportiskā un augstās kvalitātes kolekcija,» stāsta Mathias Voigt.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv