Rīgā dialogos ar Viņa Svētību Dalailamu piedalīsies arī režisori un mūziķi

Apollo
30 komentāri

Šī gada 25. septembrī Viņa Svētības Dalailamas vizītes laikā Rīgā «Skonto» hallē notiks pasākums «Pasaules harmonijai nav robežu. Dialogi ar Viņa Svētību Dalailamu». Dialogos ar Tibetas budisma garīgo līderi piedalīsies režisors Alvis Hermanis, mūziķis Boriss Grebenšikovs un režisors-dokumentālists Vitālijs Manskis, bet pasākuma vadītājs būs dramaturgs un režisors Ivans Viripajevs.

Rīgā dialogos ar Viņa Svētību Dalailamu piedalīsies arī režisori un mūziķi

Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Visi dalībnieki ir personīgi pazīstami ar Viņa Svētību Dalailamu, kurš aizstāv ideju par «visas cilvēces vienotību» pret mazāk nozīmīgām «otrās pakāpes atšķirībām starp cilvēkiem», piemēram, nacionālā piederība, ticība, izglītības un ienākumu līmenis.

Savā grāmatā «Vairāk nekā reliģija. Ētika visai pasaulei» garīgais līderis piedāvā ikdienišķu pieeju ētikai un vispārcilvēcisko vērtību veicināšanai, uzsverot vienādu cieņu pret visām reliģijām un ticībām, tai skaitā ateismu. Pētot starpreliģiju harmonijas tematu, kas ir kļuvis par vienu no galvenajiem Dalailamas dzīvē, par vienoto pamatu, uz kura tiek būvētas tik atšķirīgo pasaules reliģiju ēkas, viņš uzskata līdzcietību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv