Rīgā iereibusi bērnudārza vadītāja sarīko jandāliņu; draud darbiniekiem

Apollo
69 komentāri

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē «Pērlīte» vadītāja sarīkojusi pamatīgu traci, liekot vecākiem uztraukties par bērnu drošību, vēstīja TV3 raidījums «Bez tabu».

Rīgā iereibusi bērnudārza vadītāja sarīko jandāliņu; draud darbiniekiem

Foto: Apollo

Raidījumam kāda audzēkņa māte ziņojusi, ka pagājušajā mēnesī bērnudārza vadītāja, kuras vārds netiek minēts, sarīkojusi traci, turklāt kopā ar savu dzīvesbiedru draudējusi izrēķināties ar iestādes darbiniekiem. Kāpēc abi satrakojušies, gan netiek ziņots.

Satrauktā sieviete raidījuma atzina, ka ir ļoti nepatīkami pārsteigta par notikušo, turklāt norādīja, ka bērnudārza teritorijā notikusi pat apšaude.

Tikmēr daudzi vecāki, kas ved savas atvases uz šo bērnudārzu, par notikušo jandāliņu neko daudz nav dzirdējuši, vien baumu līmenī.

Bērnudārza «Pērlīte» vadība no komentāriem atsakās, savukārt Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde stāstīja, ka departamenta speciālisti devušies uz minēto pirmsskolas izglītības iestādi, kuras vadītāja atzinusi vainu un uzrakstījusi atlūgumu, kas arī ticis pieņemts. Otrdien viņai bijusi pēdējā darba diena šajā iestādē.

Tikmēr Valsts policijā apstiprina, ka bērnudārzā noticis tracis, kura laikā bērnudārza vadītāja un viņas dzīvesdraugs ir aizturēti. Abi divas diennaktis pavadījuši īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Policijā atklāj, ka bērnudārza vadītāja un viņas dzīvesbiedrs aizturēti par huligāniskām darbībām.

Tāpat policijā norāda, ka šaušanai bērnudārza tuvumā neesot nekādas saistības ar jandāliņu, ko sarīkoja nu jau bijusī izglītības iestādes vadītāja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv