Rīgā jauns latviešu dizaina veikals-šovrūms

Apollo
2 komentāri

17. decembrī, iepirkšanās centra Galleria Riga 4. stāvā norisinājās jaunā pašmāju veikala-šovrūma 8 Rooms atklāšana. 150 kvadrātmetrus plašajās telpās tika pārstāvēti tādi latviešu zīmoli kā BUG, PAIYA, RIPA, Be Carousell, QooQoo, Cinnamons atelier, MARE&ROLS, One Wolf, Red Salt, Līva Šteina, Nina, Alexandra Westfal un Anita Sondore, kā arī somu zīmols no Lielbritānijas – Claudine London.

Rīgā jauns latviešu dizaina veikals-šovrūms

Foto: Publicātes foto

Prezentējot 2014. gada pavasara/vasaras kolekcijas, jaunatklātajā veikalā-šovrūmā pulcējās ne tikai Latvijas Modes Zīmolu Apvienības pārstāvji, kas vienlaikus ir arī 8 Rooms idejas autori un īstenotāji, bet arī pārstāvēto zīmolu dizaineri, kuri saviem stendiem bija piešķīruši tieši viņu zīmolam raksturīgo identitāti, tādejādi īstenojot Latvijā līdz šim vēl neredzētu veikala idejisko koncepciju.

Paralēli pārdošanas procesam veikala-šovrūma telpās ik dienu darbojas arī Latvijas Modes Zīmolu Apvienības birojs, kurā iespējams pieteikt tikšanos gan ar biedrības pārstāvjiem, gan arī ar šovrūmā pārstāvēto zīmolu dizaineriem, lai pārrunātu dažādus ar savstarpēju sadarbību un zīmolu attīstību saistītus jautājumus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv