Rīgā notiek dažādi Ziemassvētku gaidīšanas pasākumi

Apollo
0 komentāru

Rīgā ceturto adventi sagaidīs ar garīgas noskaņas koncertiem un svētku pasākumiem bērniem, informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Rīgā notiek dažādi Ziemassvētku gaidīšanas pasākumi

Foto: Ieva Lūka/LETA

Adventes laikā turpinās koncerti Rīgas dievnamos. Šodien Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcā, piedaloties jauktajam korim «Medera», instrumentālajai grupai un solistei Ilzei Grēvelei, klausītāji aicināti uz koncertu «Sirdis gaida». Rīt šajā dievnamā varēs dzirdēt kamerkora «Salve» uzstāšanos.

22.decembrī notiks koncertcikla «Adventa mūzikas svētki Rīgā» noslēguma koncerts Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā. Muzikāls baudījums gaidāms arī Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā, kurā skanēs Johana Sebastiana Baha «Si minora mesa», kuru izpildīs baroka koris «Collegium Choro Musici Riga», baroka orķestris «Collegium Musicum Riga» diriģenta Māra Kupča vadībā un solists Sergejs Jēgers.

Nedēļas nogalē notiks vairāki svētku pasākumi bērniem. Rīt un parīt mazuļi gaidīti VEF Kultūras pilī, lai noskatītos muzikālu izrādi «Runcis Francis» un kopīgās rotaļās tiktos ar Ziemassvētku vecīti. Bērni aicināti arī uz Jūgendstila muzeju, veidot Ziemassvētku rotājumus un kartītes, kā arī dekorēt piparkūkas. Arī kultūras centrā «Imanta» bērni varēs satikt laisko rūķi Kabatiņu, Burtu rūķi un Ziemassvētku vecīti, kā arī noskatīties deju koncertuzvedumu «Burtu spēlītes Ziemassvētkos».

Ceturtās adventes laikā koncerti notiks arī kultūras centrā «Mazā ģilde», Latvijas Universitātes Lielajā aulā un VEF Kultūras pilī.

Kultūras programmu piedāvā arī Rīgas Ziemassvētku tirdziņi, kas notiek Doma laukumā, Esplanādē un Līvu laukumā

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv