Rīgā pa logu izkrīt un nositas četrus gadus veca meitenīte

Apollo
0 komentāru

Pirmdienas vakarā Rīgā, Latgales priekšpilsētā, notikusi traģiska nelaime — pa dzīvojamās mājas piektā stāva logu izkritusi četrus gadus veca meitenīte un nositusies, trešdien vēsta laikraksts «Neatkarīgā».

Rīgā pa logu izkrīt un nositas četrus gadus veca meitenīte

Foto: AFI

Notikuma aculiecinieki pieļauj iespēju, ka bērns izkritis pa logu, jo tobrīd mājās atradies viens pats. Kad uz izsaukuma vietu ieradusies ātrās medicīniskās palīdzības brigāde, meitenīte jau bijusi bez dzīvības pazīmēm.

Saskaņā ar notikuma aculiecinieku stāstīto, kad bērna māte vakarā pārnākusi mājās no darba un dzīvoklī nav atradusi savu meitu, viņa paskatījusies pa logu un ieraudzījusi bērnu guļam zemē.

Meitenīti vajadzējis pieskatīt viņas tēvam, taču pašlaik precīzi vēl nav noskaidrots, vai vīrietis visu vakaru bijis mājās un vai bērnu pieskatījis. Tiek pieļauta iespēja, ka vīrietis uz neilgu brīdi bija izgājis no mājām, atstājot meitu vienu pašu mājās, un, iespējams, tieši tad noticis traģiskais gadījums. Nav zināms, vai balkona durvis bija atstātas atvērtas.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses sekretārs Edgars Dudko, ņemot vērā policijas rīcībā esošo informāciju, atzīst: visticamāk, ir noticis nelaimes gadījums. Policija jau ir noskaidrojusi, ka ne sociālo dienestu, ne tiesībsargu redzeslokā šī ģimene nav nonākusi, nav bijis sūdzību par nerūpēšanos par bērnu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv