«Rīga Plaza» varēs apskatīt jauno un pikanto «Pirelli» kalendāra izstādi

Apollo
1 komentārs

Līdz pat 14.jūlijam tirdzniecības centrā «Riga Plaza» viesosies «Pirelli» kalendāra izstāde. Slavenais riepu ražotāja «Pirelli» kalendārs tiek izdots kopš 1964.gada un, gadu no gada, šī foto šedevra tapšanā piedalās paši slavenākie fotogrāfi, modeles un dizaineri. 2013.gadā tēma ir veltīta labdarībai.

«Rīga Plaza» varēs apskatīt jauno un pikanto «Pirelli» kalendāra izstādi

Foto: ITAR-TASS/Scanpix

Par 2013.gada kalendāra autoru ir kļuvis amerikāņu mākslinieks, foto žurnālists Stīvs MakKarijs (Steve McCurry), kura pazīstamākais darbs līdz šim ir bijis žurnālā «National Geographic» publicēta Afgāņu meitenes fotogrāfija.

Radot «Pirelli» kalendāru, Stīvs MakKarijs pievērsies Brazīlijai - šīs valsts kultūra, sociālā un ekonomiskā transformācija atspoguļojas kalendāra bildēs. Tā kā kalendāra tēma ir labdarība, arī foto sesijai mākslinieks izvēlējās vienpadsmit modeles, kuras ir cieši saistītas ar ievērojumu atbalstu dažādiem labdarības fondiem, humānās palīdzības projektiem un nevalstiskajām organizācijām, kā arī katrai modelei ir sava labdarības iestāde.

Kalendārā attēlotā Riodežaneiro pilsēta ataino Brazīlijas vēsturi, kura piedzīvojusi daudz pārmaiņu - tikusi kolonizēta, izlaupīta un atjaunota, ar savu neticamu gaismu, enerģiju un kultūru. Kalendārs atklāj savus stāstus caur kontrastiem - elegantas modeles ir nofotografētas pilsētas vidē, nabadzīgajos rajonos, kuros redzami grafiti zīmējumi, iedzīvotāji un pilsētas ikdiena. Pilsētas nabadzība kontrastē ar siltās zemes pārpilnību, kas izpaužas krāsās un attēlotajos priekšmetos - dabā, pārtikā, augļos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv