Rīgā sāk darboties pirmās strūklakas Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Rīgā ceturtdien sākušas darboties Basteja kaskādes strūklaka, Kronvalda parka strūklaka pie Kongresu nama un  «Nimfa» pie Latvijas Nacionālās operas, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko (GKR).

Rīgā sāk darboties pirmās strūklakas 3 attēli Atvērt

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jau ziņots, ka maijā pakāpeniski darbu sāks deviņas no kopumā 12 strūklakām. Nākamās tiks iedarbinātas strūklakas Esplanādē pie Raiņa pieminekļa.

Šogad joprojām nestrādās trīs strūklakas - Viesturdārza strūklaka, strūklaka «Sumpurnis, bārenīte un mātes meita» Kronvalda parkā pie Brīvostas pārvaldes, kā arī «Lutausis» Grīziņkalnā. Rīgas pieminekļu aģentūra ir sākusi Lutauša skulptūras restaurāciju, taču tā tiks pabeigta tikai nākamgad.

Mājokļu un vides departaments divām peldošajām strūklakām Rīgas kanālā pasūtījis jaunus sūkņus, kas tiks piegādāti līdz 14.maijam, pakāpeniski pēc ziemas perioda tiks uzstādīti sūkņi un pārbaudītas komunikācijas visām deviņām strūklakām.

Pēc deputātu ierosinājuma departaments arī vērsīsies pie pašvaldības SIA «Rīgas ūdens» ar lūgumu neizrakstīt rēķinus par patērēto ūdeni strūklaku darbībai.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv