Rīgā trīs nemanāmi cilvēki akcijā pie operas aicina palīdzēt ģimenēm Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Rīgā pie Latvijas Nacionālās operas ēkas šodien vērojama nemanāma ģimene - sieviete ar diviem bērniem - kuri nokrāsoti ēkas sienas krāsā, tādējādi saplūstot ar apkārtējo vidi. Sieviete rokās tur plakātu «Lūgt ir grūti».

Rīgā trīs nemanāmi cilvēki akcijā pie operas aicina palīdzēt ģimenēm 3 attēli Atvērt

Foto: Ieva Čīka/LETA

Instalācija ar ģimeni ir labdarības projekta «Paēdušai Latvijai» vides akcija, ar kuru tiek sākta šā gada kampaņa «Lūgt ir grūti. Palīdzēt ir viegli», aģentūru LETA informēja projekta vadītāja Agita Kraukle.

Instalācijas idejiskā nozīme ir pievērst sabiedrības uzmanību ģimenēm Latvijā, kurām nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, lai sagādātu pārtiku un citas ikdienā nepieciešamās lietas. «Šie cilvēki ir spiesti lūgt palīdzību, taču tādā brīdī viņi labprātāk kļūtu neredzami, jo lūgt ir tik grūti. Palīdzēt noteikti ir vieglāk,» uzsver akcijas organizatori.

Projekts «Paēdušai Latvijai» prioritāri sniedz atbalstu ar pārtiku centīgām ģimenēm ar bērniem, kuras cenšas uzlabot savus dzīves apstākļus, bet zemie ienākumi to neļauj.

Šīm ģimenēm ikviens var palīdzēt gan ar naudu, iemetot to ziedojumu kastītēs vai pārskaitot uz ziedojumu kontu, vai piezvanot uz maksas tālruni 90006488, gan ar pārtiku, ziedojot pārtikas bankai kvalitatīvus produktus ar pierādāmu izcelsmi, kuru uzglabāšanai nav nepieciešams nodrošināt īpašu temperatūru. Plašāka informācija par akciju pieejama mājaslapā »www.paedusailatvijai.lv»

Projektu «Paēdušai Latvijai» īsteno Latvijas Samariešu apvienība kopā ar labdarības portālu «Ziedot.lv», A/S «Swedbank», veikalu tīklu «Maxima», VAS «Latvijas Valsts Meži», reklāmas aģentūru DDB un organizāciju «Sorosa fonds Latvija».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv