Rīgā uzstāsies pasaules klases kamerkoris no Vācijas

Apollo
0 komentāru

Piektdien, 3.augustā, Rīgas Svētā Jāņa baznīcā koncertēs Kaja Millera kamerkoris no Štutgartes, informēja draudzes direktors Gatis Blunavs.Pazīstamais diriģents un klavieru maestro Millers Baltijas koncertturnejā piedāvā 20.gadsimta klasikas programmu pamīšus ar saksofona solo.

Millers ir 41 gadu vecs kordiriģents un pianists. Viņš vada vienu no labākajiem vācu kamerkoriem, kā arī 40 citus korus un to apvienības. Jau 1995.gadā Millera dziesma «Carmina Burana» tika atzīta par labāko, kas jebkad izpildīta Štutgartes Mūzikas hallē.

Millera kamerkoris sastāv no 250 dziedātājiem, orķestra māksliniekiem un solomūziķiem. Rīgas koncertā piedalīsies 34 dziedātāji un mūziķi. Šis kamerkoris regulāri kļūst par starptautisku festivālu laureātu. Millera vadībā kamerkoris ik gadu piedalās Štutgartē iestudētajos mūziklos, no «Jesus Christ Superstar» 1997.gadā līdz «Cabaret» 2003.gadā un «Preventers» 2011.gadā. Līdz ar klasiskiem kora skaņdarbiem kamerkorim nav sveša arī popmūzika, gospeļi un eksperimentālā mūzika.

Rīgas koncerta programmā ir iekļauti Edvarda Grīga «Varen» un «Ave Maris Stella», Paula Hindemita, Antona Bruknera un Fēliksa Mendelsona Bartoldi skaņdarbi, kā arī Pētera Šindlera «Mese džezā». Saksofonu spēlēs solo virtuozs Olivers Kits.

Koncerts Svētā Jāņa baznīcā sāksies plkst.18. Koncerts rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs pieejams bez maksas

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv