Rīgas 1. slimnīcas darbinieki pret iestādes slēgšanu piketēs nākamnedēļ

Apollo
0 komentāru

Piektdien Rīgas 1. slimnīcas darbiniekiem plānots paziņot par veselības aprūpes iestādes slēgšanu, bet nākamajā ceturtdienā paredzēts darbinieku pikets, portālam «Apollo» pavēstīja slimnīcā.

Piektdien plkst. 13.00 notiks slimnīcas personāla sapulce, kurā darbiniekiem sniegs informāciju par slimnīcas turpmāko nākotni.

Iestādes darbinieki un ikviens, kas iestājas pret lēmumu slēgt slimnīcu, aicināts piketēt ceturtdien no plkst. 12.00 līdz 14.00 pie Ministru kabineta.

«Slēdzot iestādi, pacientiem tiek liegta neatliekamā palīdzība. Nedz klīniskā slimnīca «Gaiļezers», nedz Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, nedz Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca nespēs tikt galā ar aprūpējamo skaitu, ko pieņem Rīgas 1. slimnīca, it sevišķi rudens sezonā, kad iedzīvotāji atgriežas pilsētā un bērni turpina mācības skolā. Ģeogrāfiskā novietojuma un 206 gadu laikā gūtās pieredzes dēļ iestāde spēj nodrošināt efektīvāko pacienta nogādāšanu uz operāciju bloku, kas ir ļoti svarīgi īpaši masīvas asiņošanas un politraumu gadījumā. Jāatzīmē, ka Rīgas 1. slimnīca ir vienīgā Latvijā, kas spēj sniegt piemērotāko palīdzību katastrofu gadījumā. Piemēram, tieši mūsu slimnīca aprūpēja 13. janvāra protestā cietušos 65 iedzīvotājus,» norāda slimnīcas vadošā anestezioloģe reanimatoloģe Dace Nagobade.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv