Rīgas ASK pārtrauc «Kalev/Cramo» uzvaru sēriju

SEB Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēlē Rīgas ASK piektdien ar 72:69 pieveica Tallinas «Kalev/Cramo» komandu, kura bija izcīnījusi septiņas uzvaras pēc kārtas.

Sandis Valters

Rezultatīvākais Latvijas vicečempionu rindās ar 21 punktu bija Sandis Valters, 16 punktus sakrāja Ernests Kalve, bet 12 punkti un desmit atlēkušās bumbas Raita Grafa rēķinā. «Kalev/Cramo» labā 18 punktus guva Kristjans Kangurs, bet 15 punktus pievienoja Neits Fokss.

Gandrīz visu pirmo puslaika vadībā bija rīdzinieki, tomēr iegūt drošu pārsvaru laukuma saimniekiem tomēr neizdevās, jo viesi allaž spēja atspēlēties, bet lielajā pārtraukumā Rīgas ASK devās ar +2 (40:38). Trešajā ceturtdaļā Rīgas ASK pārsvars pārsniedza desmit punktus, bet pirms pēdējām desmit minūtēm armijniekiem bija +10 (63:53).

Taču pēdējās ceturtdaļas pirmajās septiņās minūtēs «Kalev/Cramo» veica izrāvienu 11:2, atkal samazinot Rīgas ASK pārsvaru līdz minimumam (65:64). Tomēr mača galotnē veiksmīgāki izrādījās rīdzinieki, kas nosargāja uzvaru ar trīs punktu starpību.

Rīgas ASK komandai šī bija devītā uzvara 13 spēlēs, bet «Kalev/Cramo» piedzīvoja piekto zaudējumu 13 mačos.