Rīgas ASK savā laukumā zaudē «Šiauliai»

SEB Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēlē Rīgas ASK komanda šodien savā laukumā ar 78:83 atzina BC «Šiauliai» pārākumu.

Andrius Maziutis

Rezultatīvākais mājinieku rindās ar 19 punktiem bija Ernests Kalve, 17 punktus sakrāja Uvis Helmanis, bet 16 punktus guva Andrjus Mažutis. Šauļu komandas labā 22 punktus sakrāja Gintars Kadzjulis, bet pa 11 punktiem Steflona Hannas un Gintauta Vileitas rēķinā.

Lai gan pēc pirmās ceturtdaļas rīdzinieki ieguva piecu punktu pārsvaru (20:15), tomēr izšķirošā šajā mačā bija otrās desmitminūte, kuru Latvijas vicečempioni zaudēja ar 11:29, tādejādi lielajā pārtraukumā dodoties ar 13 punktu deficītu (31:44). Pēc trešās ceturtdaļas Rīgas ASK bija vairs tikai -5 (54:59), tomēr atspēlēties un izraut uzvaru rīdziniekiem neizdevās.

Rīgas ASK komandai šis bija sestais zaudējums šīs sezonas 15 mačos, bet BC «Šiauliai» izcīnīja septīto panākumu 15 spēlēs.