Rīgas ASK ticies ar kluba prezidentu Birku Video

Apollo
0 komentāru

Basketbola kluba Rīgas ASK spēlētāji vakar tikās ar Rīgas mēru un kluba prezidentu Jāni Birku, lai pārrunātu komandas finansiālos jautājumus.

Rīgas ASK prezidents Jānis Birks cer, ka spēlētāji šo sezonu pabeigs savā klubā, neskatoties uz bēdīgo situāciju, kādā ir nokļuvusi komanda.

Rīgas ASK prezidents Jānis Birks cer, ka spēlētāji šo sezonu pabeigs savā klubā, neskatoties uz bēdīgo situāciju, kādā ir nokļuvusi komanda.

Foto: AFI

Sezonas vidū veiktā budžeta pārskatīšana nav mazinājusi kluba finansiālās problēmas. Komandu ir atstājuši vairāki tās bijušie līderi — ne tikai viesspēlētāji, bet arī pašmāju basketbolisti. Finansiālās problēmas klubam ir jau vairākus mēnešus, bet ikreiz, kad spēlētāji tiekas ar kluba vadību, viņiem tiek solīts, ka viss tiks atrisināts, parādi nokārtoti.

Vairākiem spēlētājiem algu izmaksas ir aizkavējušās par vairākiem mēnešiem, to sarunā ar presi ir apliecinājuši arī paši spēlētāji, nenosaucot gan parāda apjomu. Tāpat kuluāros klīst runas, ka algu vairākus mēnešus nav saņēmis arī komandas galvenais treneris Donalds Kairis.

Nepārtrauktie solījumi, ka ar laiku viss tiks atrisināts, dažiem spēlētājiem lika pārdomāt iespēju pamest klubu. Tie, kam apnika gaidīt un ticēt, devās prom uz citiem «laukiem», bet palikušie turpināja cerēt, ka solītais viņu kontos tomēr agri vai vēlu parādīsies. Nespējot izturēt mūžīgos solījumus, komandas spēlētāji klauvēja pie Birka durvīm un devās iekšā. Kāds ir rezultāts, to varat uzzināt, noskatoties portāla «diena.lv» veidoto video materiālu.


 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv