Rīgas ASK uzvara Valmierā

Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas mačā Rīgas ASK komanda šovakar viesos ar 80:69 apspēlēja SK «Valmiera» basketbolistus.

Ivan Elliott & Marius Runkauskas

LBL pirmās divīzijas spēlē Rīgas ASK basketbolisti viesos ar 80:69 pieveica SK «Valmiera» komandu.

Spēles pirmajā ceturtdaļā rīdzinieki iekrāja piecu punktu pārsvaru (24:19), bet otrajā ceturtdaļā vienubrīd spēja panākt pat 15 punktu pārsvaru. Taču trešās ceturtdaļas sākumā SK «Valmiera» veica 9:0 izrāvienu un samazināja Rīgas ASK komandas pārsvaru. Pirms pēdējām desmit minūtēm viesiem bija +9 (60:51), taču pēdējās ceturtdaļas vidū valmierieši pēc 7:0 spurta pietuvojās līdz 69:67. Mača galotni tomēr veiksmīgak aizvadīja Rīgas ASK basketbolisti, izcīnot svarīgu uzvaru.

Pēc izcīnītās uzvaras Rīgas ASK komanda pakāpās uz trešo vietu LBL kopvērtējumā, bet SK «Valmiera» tika atbīdīta uz ceturto vietu.