Rīgas Būvvaldei izveidota interneta mājaslapa

Apollo
0 komentāru

Aktualitātes un visu nepieciešamo informāciju saistībā ar Rīgas pilsētas Būvvaldes darbību turpmāk varēs apskatīt interneta mājas lapā «www.rpbv.lv», aģentūru LETA informēja Būvvaldē.

Rīgas Būvvaldei izveidota interneta mājaslapa

Foto: Agnese Gulbe/LETA

Interneta mājas lapā «www.rpbv.lv» būs atrodama informācija par tādiem Būvvaldes sniegtajiem pakalpojumiem kā būvniecībai nepieciešamo dokumentu saskaņošanu, būvatļaujas saņemšanu, Būvvaldes padomes sēžu darba kārtību un pieņemtajiem lēmumiem, Inženieru padomes sēžu darba kārtību, Apstādījumu inspekcijas darbību un Apstādījumu saglabāšanas komisijas darba kārtību, Būvinspekcijas darbību, reklāmas, izkārtņu un tirdzniecības vietu saskaņošanu pilsētā, Būvvaldes struktūrvienību funkcijām, kā arī darba laiku un kontaktinformāciju.

Informācija par sabiedriskajām un publiskajām apspriešanām tiks izvietota kā Būvvaldes interneta mājas lapā «www.rpbv.lv», tā Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā «www.rdpad.lv» sadaļā «Sabiedriskās un publiskās apspriešanas».

Savukārt Pilsētas attīstības departamenta interneta mājas lapā «www.rdpad.lv» arī turpmāk atradīsies informācija par Rīgas teritorijas plānojumu 2006.-2018.gadam, tā grozījumiem un detālplānojumi, kā arī par investīciju iespējām Rīgā un Eiropas savienības finanšu piesaisti realizētajiem un plānotajiem projektiem.

Iepriekš visa informācija saistībā ar Būvvaldes sniegtajiem pakalpojumiem bija izvietota Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā «www.rdpad.lv». Atsevišķas mājas lapas izstrāde tika sākta 2009.gadā pēc Pilsētas attīstības departamenta reorganizācijas, kad Būvvalde sāka patstāvīgu darbību. Šobrīd ir pabeigta informācijas pārvietošana un mājas lapa ir sākusi neatkarīgu darbību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv