Rīgas Centrāltirgū» uzsākta Zivju un Sakņu paviljonu pārejas rekonstrukcija

Apollo
0 komentāru

Rīgas pašvaldības akciju sabiedrības «Rīgas Centrāltirgus» (RCT) teritorijā uzsākta pārejas, kas savieno Sakņu un Zivju paviljonu, rekonstrukcija. Minētajai pārejai tika veikta tehniskā stāvokļa novērtēšana, kuras rezultāti apstiprināja, ka tā nav ekspluatācijai atbilstoša un apdraud tirgotāju un pircēju drošību, līdz ar to nekavējoties nodrošināta remontdarbu uzsākšana, kas tiks pabeigti līdz 2012. gada oktobra beigām, portālu «Apollo» informēja RPAS «Rīgas Centrāltirgus» Mārketinga un komunikāciju daļa.

Rīgas Centrāltirgū» uzsākta Zivju un Sakņu paviljonu pārejas rekonstrukcija

Foto: Lita Krone/LETA

Rekonstrukcijas laikā tiks slēgta Zivju un Sakņu paviljona pāreja, tāpēc tirgotāji un iedzīvotāji aicināti izmantot pārējās ieejas Zivju paviljonā no Maskavas un Centrāltirgus ielas un kanālmalas puses, savukārt Sakņu paviljonā ieejas no Centrāltirgus ielas un kanālmalas puses, kā arī pāreju no Gastronomijas paviljona.

RCT valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs uzsver, ka ir gandarīts, ka soli pa solim secīgi tiek sakārtota «Rīgas Centrāltirgus» infrastruktūra, lai nodrošinātu tādus apstākļus tirgotājiem, pircējiem un tūristiem, kas ir līdzvērtīgi citu Eiropas valstu lielāko pilsētu tirgu videi. Vienlaikus A.Abramovs akcentē: «Tirgotāju un apmeklētāju drošība ir pirmajā vietā, tāpēc rekonstrukcijas darbi uzsākti nekavējoties – tiklīdz konstatēta šāda nepieciešamība un pozitīvās pārmaiņas tirgus klienti un sadarbības partneri īpaši novērtēs rudens un ziemas sezonā.»

Rekonstrukcijas laikā tiks sakārtota tirgus vide, papildus domājot par tirgotāju un apmeklētāju ērtībām un izveidojot papildu telpas un prasībām atbilstošus un komfortablus sanitāros mezglus.

RCT administrācija aicina ar izpratni uztvert ar remontdarbu veikšanu sagādātās īslaicīgās neērtības un cer uz iedzīvotāju un tirgotāju sapratni, raugoties uz labākām pārmaiņām un sakārtotu RCT vidi nākotnē. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv