Rīgas «Dinamo» apsver iespēju būvēt jaunu spēļu arēnu

Apollo
0 komentāru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» īpašnieku A/S «Dinamo Rīga» padomes sēdē piektdien tika izskatīts jautājums par jaunas ledus arēnas būvniecību komandas treniņiem un mājas spēlēm, aģentūru LETA informēja kluba preses dienesta vadītājs Jānis Stepītis.

A/S «Dinamo Rīga» valdes sēdē bez arēnas būvniecības jautājuma, tika arī pieņemtas atskaites no galvenā trenera Jūliusa Šuplera un ģenerālmenedžera Normunda Sējēja.

A/S «Dinamo Rīga» valdes sēdē bez arēnas būvniecības jautājuma, tika arī pieņemtas atskaites no galvenā trenera Jūliusa Šuplera un ģenerālmenedžera Normunda Sējēja.

Foto: AFI

Sēdē bez jaunās arēnas būvniecības tika izskatīti arī tādi jautājumi kā komandas galvenā trenera Jūliusa Šuplera atskaite par aizvadīto sezonu un kluba ģenerālmenedžera Normunda Sējēja ziņojums par potenciālo komandas sastāvu nākamajai sezonai.

Šuplers sniedza plašu pārskatu padomes locekļiem par aizvadīto KHL sezonu, kurā Rīgas «Dinamo» regulārā čempionāta kopvērtējumā ierindojās augstajā desmitajā vietā, bet sezonas beigu kopvērtējumā ieņems 11. vietu. Komandas gūtos panākumus A/S «Dinamo Rīga» padome vērtēja ļoti atzinīgi.

Sējējs iepazīstināja padomes locekļus ar komandas nākamās sezonas aprisēm un potenciālajiem spēlētājiem 2009./2010. gada sezonā. Jautājums par ārzemju hokejistiem komandas sastāvā nākamās sezonas čempionātam vēl tiks skatīts.

Jau ziņots, ka «Dinamo» komandā nākamajā sezonā, visticamāk, nebūs aizvadītās sezonas rezultatīvākā komandas spēlētāja Marsela Hossas, kā arī Meta Elisona un Filipa Novaka, ar kuru attieksmi izšķirošajās spēlēs Rīgas kluba vadība ir ļoti neapmierināta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv