Rīgas «Dinamo» izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā šodien Rīgas «Dinamo» komanda savā laukumā spēles pagarinājumā ar 3:2 uzvarēja Novokuzņeckas «Metallurg» komandu.

Mets Elisons pagarinājumā guva uzvaras vārtus un palīdzēja Rīgas «Dinamo» revanšēties par piedzīvoto zaudējumu sezonas sākumā Novokuzņeckā.

Salīdzinot ar iepriekšējo spēli Rīgas «Dinamo» sastāvā izmaiņas bija minimālas - šodien nevarēja spēlēt apslimušais Jānis Straupe, kā arī joprojām malā palika Aleksandrs Ņiživijs, kuram ir neliela kājas trauma pēc trāpīta metiena spēlē ar Novosibirskas «Sibirj».

Abas komandas jau tikās šosezon septembra sākumā Novokuzņeckā, kad «Dinamo» piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:7.

Šodien pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas 6.minūtē Artjoms Ostruško vairākumā vadībā izvirzīja viesus. Perioda vidusdaļā Marks Hartigans pielaboja Krišjāņa Rēdliha metienu un rezultātu izlīdzināja. Perioda beigās sākās arī pirmie asumi. Vladimirs Gusevs Lauri Dārziņu uzgrūda virsū vārtsargam Martinam Prusekam un Dārziņš atbildēja ar rupjību. Abi hokejisti saņēma abpusējos noraidījumus.

Trešajā periodā pēc Meta Elisona reida pa kreiso malu un piespēli partnerim Hartigans panāca 2:1 rīdzinieku labā. Mača 48.minūtē galvenais tiesnesis ieskaitīja diezgan diskutablus vārtus par labu «Metallurg» hokejistiem, tādējādi viesi panāca 2:2. Pēdējā trešdaļa tā arī beidzās.

Pagarinājumā uzvaras vārtus vairākumā pēc labas Hartigana piespēles guva Elisons un ļāva rīdziniekiem izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas.