Rīgas «Dinamo» izcīna uzvaru pirmajā pārbaudes spēlē

Šodien savu pirmo oficiālo pārbaudes spēli pirms gaidāmās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas aizvadīja Rīgas «Dinamo», kas Piņķos tikās ar Novosibirskas «Sibirj» komandu un rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Rīgas «Dinamo» pirmajā šis sezonas pārbaudes spēlē pirmos vārtus guva Lauris Dārziņš.

Fotogalerija

Spēles pirmajās divdesmit minūtēs vārti netika gūti, lai gan rīdziniekiem bija vairākas iepējas realizēt skaitlisko vairākumu.

Otrā perioda vidū rezultātu atklāja Lauris Dārziņš, kurš pēc Martina Karijas piespēles guva pirmos vārtus. Neilgi vēlāk centra uzbrucējs Maiks Iguldens panāca 2:0 rīdzinieku labā.

Trešajā periodā Aleksejs Škotovs pēdējā minūtē rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet tie arī bija viesu vienīgie vārti šajā spēlē. Līdz ar spēles beigu sirēnu Krišjānis Rēdlihs raidīja ripu jau tukšos vārtos, tādējādi uzstādīdams gala rezultātu - 3:1.

Pēc spēles beigām tika izpildīti arī pēcspēles metieni, kuros ar 2:1 pārāki bija viesi. Vienīgo pēcspēles metienu Rīgas «Dinamo» komandā realizēja Aleksandrs Ņiživijs. Latvijas komandā par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Edgars Masaļskis.

Abām komandām šī bija pirmā šīs sezonas pārbaudes spēle pēc smagām nodarbībām treniņnometnēs — no 23. jūlija Rīgas «Dinamo» trenējās Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā, bet «Sibirj» treniņnometni aizvadīja Ventspilī.