Rīgas «Dinamo» jauns sponsors — AS «Aldaris»

Apollo
0 komentāru

Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas «Dinamo» trešdien noslēdza sadarbības līgumu ar Latvijas lielāko alus darītavu — AS «Aldaris».

Rīgas «Dinamo» ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs (no kreisās) un AS «Aldaris» izpilddirektors Tomass Panteli sadarbības līguma parakstīšanas laikā.

Rīgas «Dinamo» ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs (no kreisās) un AS «Aldaris» izpilddirektors Tomass Panteli sadarbības līguma parakstīšanas laikā.

Foto: Evija Trifanova/LETA

AS «Aldaris» izpilddirektors Tomass Panteli pēc līguma noslēgšanas sacīja, ka alus darītava ir cieši saistīta ar hokeju. ««Aldaris», kā arī Rīgas «Dinamo» ir Latvijas simbols. Mums bija vienoti mērķi un saskaņa, kā turpmāk jāstrādā,» par sadarbību ar «Dinamo» sacīja Panteli.

«Krīzes laikā ir lietas, kuras paver iespējas sekmīgi turpināt strādāt. Hokejs un alus labi sader kopā. 28. augustā «Arēnā «Rīga»» notiks «Aldara» hokeja spēle, kuras laikā līdzjutējiem būs iespēja laimēt abonementus Rīgas «Dinamo» spēlēm un citas vērtīgas balvas,» piebilda AS «Aldaris» izpilddirektors.

Rīgas «Dinamo» ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs atkārtoja jau sen dzirdēto sakāmvārdu hokeja aprindās par alu un daiļslidošanu: «Hokejs bez alus ir daiļslidošana. Ir prieks, ka sadarbosimies ar kompāniju, kurai ir augsta reputācija. Protams, būtu priecīgi, ka komandu atbalstītu arī citi Latvijas uzņēmumi, tāpat arī privātie, taču šajā laikā daudziem ir grūti.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv