Rīgas «Dinamo» pārliecinoši uzvar «Spartak»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas «Dinamo» savā laukumā ar 4:1 uzvarēja Maskavas «Spartak» komandu.

Lauris Dārziņš savā dzimšanas dienā guva vārtus un palīdzēja Rīgas «Dinamo» uzvarēt slaveno Maskavas «Spartak» komandu.

Uz spēli bija ieradies arī diezgan prāvs pulciņš Maskavas kluba līdzjutēju. Daudzi bija atbraukuši no Maskavas kā arī no blakus esošās Tallinas. Tāpat uz spēli noteikti bija sanākuši arī vietējie «Spartak» kluba atbalstītāji, kuri Latvijā nav maz.

Spēles pirmajā periodā abas komandas ilgu laiku nevarēja gūt vārtus, bet neilgi pirms trešdaļas beigām šīsdienas jubilārs Lauris Dārziņš pēc Gunta Galviņa un Miķeļa Rēdliha piespēlēm vairākumā izvirzīja mājiniekus vadībā. Tie arī bija vienīgie gūtie vārti šajā periodā.

Otrajā periodā piektajā minūtē vairākumu realizēja Aleksandrs Ņiživijs, bet četras minūtes pirms perioda beigām Mets Elisons pēc divu minūšu noraidījuma izciešanas uzbrukumā panāca jau 3:0 par labu mājiniekiem. Vārtos lieliski darbojās arī «Dinamo» vārtsargs Sergejs Naumovs, kurš vairākkārt komandu glāba no bīstamām situācijām.

Mača pēdējās divdesmit minūtēs abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Rīdzinieku sastāvā vārtus guva Armands Bērziņš, bet viesu rindās precīzs bija Kirils Ljamins.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti - Rīgas «Dinamo» rindās Sergejs Naumovs, bet viesu sastāvā Dmitrijs Upers.