Rīgas «Dinamo» pieveic «Timra IK» Papildināts

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas «Dinamo» ceturtdien pārbaudes spēlē Zviedrijas pilsētā Arborgā sīvā cīņā ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) pieveica Zviedrijas augstākās līgas klubu «Timra IK».

Lauris Dārziņš

«Dinamo» labā pa vieniem vārtiem guva latviešu uzbrucēji Lauris Dārziņš, Mārtiņš Cipulis un Ģirts Ankipāns.

Mača sestajā minūtē Dārziņš nokļuva viens pretinieku vārtu priekšā un ar precīzu metienu vārtu augšējā stūrī izvirzīja vadībā «Dinamo» komandu. 19. minūtē Jānis Sprukts iesaistījās asumos ar kādu no pretinieku komandas spēlētājiem, par ko abi hokejisti saņēma 2+2 minūšu noraidījumus. Pēc tam uz divām minūtēm tika noraidīts rīdzinieku aizsargs Guntis Galviņš, un trešdaļas pēdējā sekundē «Timra IK», spēlējot četratā pret trim «Dinamo» hokejistiem, izdevās panākt izlīdzinājumu.

Otro trešdaļu rīdzinieki uzsāka ļoti aktīvi, izveidojot daudzas bīstamas situācijas pie pretinieku vārtiem un liekot pretiniekiem pārkāpt noteikumus, tomēr iespējas gūt vārtus «Dinamo» hokejistiem izmantot neizdevās līdz pat mača 38. minūtei, kad, Latvijas komandai spēlējot mazākumā, pretuzbrukumā pēc Sanda Ozoliņa un Aleksandra Ņiživija piespēlēm vārtus guva Cipulis, izvirzot rīdziniekus vadībā ar 2:1.

46. minūtē «Dinamo» komandas pārsvaru palielināja Ankipāns, bet pēc divām minūtēm «Timra IK» hokejistiem, realizējot skaitlisko vairākumu, izdevās vienus vārtus atgūt. Pēdējās desmit minūtēs mājinieki centās aktīvi uzbrukt, tomēr metienu pa vārtiem bija maz, un arī vārtsarga nomainīšana pret sesto laukuma spēlētāju nepalīdzēja Zviedrijas klubam panākt izlīdzinājumu.

Jāpiebilst, ka metienu attiecība šajā mačā bija 35:25 «Dinamo» labā.

Jau ziņots, ka abām komandām bija plānots tiksies arī pirmdien, tomēr toreiz Zviedrijas pilsētas Arborgas hallē bija sabojājies kompresors un ledus laukuma vietā bija tikai ūdens.

Šonedēļ Rīgas «Dinamo» komanda Zviedrijā plānojusi aizvadīt vēl divas pārbaudes spēles - piektdien notiks mačs pret «Sodertalje SK» komandu, bet sestdien Latvijas klubs spēlēs ar «Orebro HK».