Rīgas «Dinamo» play-off spēlēs tiksies ar Maskavas «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas regulārās sezonas pēdējā spēlē Rīgas «Dinamo» komanda savā laukumā ar 0:1 zaudēja Habarovskas «Amur», taču jau mača laikā citu spēļu rezultāti bija nodrošinājuši rīdziniekiem desmito vietu kopvērtējumā un astotdaļfināla sēriju pret Maskavas «Dinamo».

Neskatoties uz pēdējās spēles iznākumu, Rīgas «Dinamo» jau nodrošinājuši desmito vietu KHL kopvērtējumā un tikšanos ar Maskavas «Dinamo» astotdaļfināla sērijā.

Pirmajā periodā abām komandām bija dažas izdevības izcelties, taču lieliski nospēlēja komanda vārtsargi Martins Pruseks un Sergejs Borisovs, tādejādi pēc pirmās trešdaļas rezultāts palika nemainīgs 0:0. Arī otrajā periodā aina laukumā bija līdzīga un par galvenajiem varoņiem kļuva abu komandu vārtsargi, kuru priekšā uzbrucēji bija bezspēcīgi. Trešā perioda sākumā mājinieki trīsreiz pēc kārtas bija spiesti spēlēt skaitliskajā mazākumā, un ar trešo piegājienu Mihails Sarmatins guva vienīgos vārtus šajā mačā.

Tikmēr Čeļabinskas «Traktor» šovakar viesos ar 1:3 atzina Jaroslavļas «Lokomotiv» pārākumu, kas nozīmē, ka «Dinamo» komandas desmito vietu vairs neviens nevar apdraudēt. «Dinamo» pretinieki play-off spēlēs noskaidrojās dramatiskā Sanktpēterburgas SKA un Ufas «Salavat Julajev» duelī, kurā pēc pamatlaika rezultāts bija 4:4, lai gan SKA bija vadībā ar 4:1. Papildlaikā SKA guva uzvaras vārtus, taču apdzīt Maskavas «Dinamo» kopvērtējumā neizdevās un SKA palika astotajā vietā. Pirmās astotdaļfināla sērijas līdz trim uzvarām spēles tiks aizvadītas jau svētdien un pirmdien Maskavā.