Rīgas «Dinamo» smagi zaudē un paliek ar pieciem aizsargiem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) astotdaļfināla otrajā spēlē Rīgas «Dinamo» šodien ar 1:7 izbraukumā atzina Maskavas «Dinamo» pārākumu.

Rīgas «Dinamo» divi zaudējumi Maskavā liek aizdomāties par to, cik komanda ir gatava izslēgšanas spēlēm.

Jau ziņots, ka abu komandu pirmajā spēlē vakar Maskavā laukuma saimnieki uzvarēja rīdziniekus ar 4:0.

Šodien spēles rezultātu jau pēc nospēlētas pusotras minūtes atklāja zviedru hokejists Matiass Veinhandls, bet pirmā perioda 17. minūtē Deniss Deņisovs guva otros vārtus Maskavas «Dinamo» labā.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Danils Markovs panāca 3:0 maskaviešu labā. Mirkli vēlāk Duvijs Vestkots saņēma piecu minūšu noraidījumu, bet par diskusijām ar galveno tiesnesi aizsargs tika noraidīts līdz spēles beigām.

Trešajā periodā laukuma saimnieki guva vēl četrus vārtus (Petrs Čajaneks, Veinhandls, Karels Rahuneks, Aleksandrs Gorošanskis), bet rīdziniekiem goda vārtus vairākumā guva Marsels Hossa.

Jāsaka, ka kopumā rīdzinieku sniegums izskatījās bezcerīgs. Iespējams, ka dažus komandas spēlētājus, ne tikai tos, kas palika Rīgā, bet arī tos, kuri aizbrauca uz Maskavu, ir piemeklējis vīruss. Arī vārtsargam Martinam Prusekam šī nebija veiksmīga spēle, un līdz nākamajai mačam Rīgā galvenajam trenerim Juliusam Šupleram jāizdomā, ko likt vārtos un kā sakārtot aizsardzības līniju, jo ierindā ir palikuši pieci aizsargi.

Sērijā rezultāts ir 2:0 Maskavas «Dinamo» labā, un nākamais mačs norisināsies trešdien, 4. martā, «Arēnā «Rīga»».