Rīgas «Dinamo» zaudē un izstājas no KHL čempionāta

Rīgas «Dinamo» šodien «Arēnā Rīga» aizvadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) trešo astotdaļfināla izslēgšanas spēli pret Maskavas «Dinamo» un atzina viesu pārākumu ar 3:4.

Arta Ābola un Juliusa Šuplera rokasspiediens diemžēl ir pēdējais šajā sezonā, jo Rīgas «Dinamo» ir izstājies no Kontinentālās hokeja līgas turnīra.

Šīsdienas spēlē atgriezās iepriekšējos divus mačus slimības dēļ izlaidušie aizsargi - Guntis Galviņš un Oļegs Sorokins, savukārt divas spēles diskvalifikācijas dēļ būs jāizlaiž aizsargam Duvijam Vestkotam, kas sērijas otrajā mačā Maskavā par dūrienu pretiniekam ar nūju saņēma noraidījumu 5+20.

Pārpildītajā «Arēnā Rīga» pirmie vārtus guva rīdzinieki, kad pirmā perioda izskaņā Marsels Hossa vairākumā pārspēja Vitāliju Jeremējevu.

Otrā perioda sākumā Matiass Veinhandls vairākumā panāca 1:1, bet pēc mirkļa Aleksandrs Ņiživijs izgājienā viens pret vienu guva otros vārtus. Ņiživijs lieliski nospēlēja arī trešo vārtu guvumā, kad ar kāju piespēlēja Filipam Novakam, kurš tālāk asistēja Markam Hartiganam.

Trešās trešdaļas sākumā, kad Hartigans saņēma 2+2 minūšu noraidījumu, viesi īsā laika posmā divus vārtus atguva un panāca 3:3. Precīzi meta Karels Rahuneks un Sergejs Zinovjevs. Divas minūtes pirms spēles beigām Dmitrijs Afanasenkovs no vārtu priekšas neviena nepiesegts guva ceturtos vārtus un atnesa Maskavas «Dinamo» komandai uzvaru spēlē un arī visā sērijā.

Līdz ar to visā sērijā Maskavas «Dinamo» uzvarēja ar 3-0 un turpinās cīņu par Gagarina kausu ceturtdaļfinālā.