Rīgas domē sasauc ārkārtas sēdi par izpilddirektora Radzeviča atstādināšanu

Apollo
90 komentāri

Šodien Rīgas domē pulksten 17 sasaukta ārkārtas sēde, kurā tiks lemts par Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča (GKR) atbrīvošanu no amata, portālu «Apollo«informēja pašvaldībā.

Rīgas domē sasauc ārkārtas sēdi par izpilddirektora Radzeviča atstādināšanu

Foto:Lita Krone/LETA

Jau ziņots, ka partijas «Vienotība» Rīgas domes (RD) frakcijas deputāti vakar domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (SC) iesnieguši lēmumprojektu ar pieprasījumu izsludināt ārkārtas sēdi, lai lemtu par RD izpilddirektora Jura Radzeviča atstādināšanu saistībā ar pieļautajām konfrontācijām 16.marta pasākumos.

Kā portālam «Apollo» pavēstīja «Vienotībā», Rīgas pilsētas izpilddirektors rīkojies pretrunā likumam «Par sapulcēm, gājieniem un piketiem». Pašvaldībai bija tiesības noteikt samērīgus ierobežojumus, lai nepieļautu divu savstarpēji konfliktējošu organizāciju vienlaicīgu atrašanos pie Brīvības pieminekļa. 

«Esam pārliecināti, ka notikumi 16.martā bija Rīgas pilsētas izpilddirektora bezdarbības rezultāts. Tā bija ciniska provokācija, no kuras varēja izvairīties. Izpilddirektora rīcība nevieš pārliecību, ka publiski pasākumi, tai skaitā sabiedrībā pretrunīgi vērtēti, turpmāk Rīgā notiks miermīlīgi,» norāda «Vienotības» RD deputātu frakcijas vadītājs Olafs Pulks.

Iesniegumu parakstījuši arī biedrības «Demokrātiskie patrioti» frakcijas deputāti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv