«Rīgas dzirnavnieku» pārdod lietuviešiem

Apollo
386 komentāri

Vadošais Lietuvas miltu ražošanas uzņēmums «Malsena Plius» ir iegādājies vienu no vadošajiem Latvijas graudu pārstrādātājiem «Rīgas dzirnavnieks», kā rezultātā «Malsena Plius» kļūs par lielāko miltu ražotāju Baltijas valstīs, portālu «Apollo» informēja «Malsena Plius»  pārstāvji.

«Rīgas dzirnavnieku» pārdod lietuviešiem

Foto:Ieva Čīka/LETA

Darījums palielinās «Malsena Plius» gada apgrozījumu līdz gandrīz 70 miljoniem eiro (49,2 miljoniem latu).

«Malsena Plius» izpilddirektors Gintautas Migonis norāda, ka šis darījums stiprinās uzņēmuma tirgus pozīcijas - tas spēs piedāvāt plašāku augstas pievienotās vērtības produktu klāstu, kas ļaus palielināt eksportu starptautiskos tirgos.

«Rīgas dzirnavnieks» bija daļa no Zviedrijas uzņēmuma «Lantmännen» grupas, kas ir viens no Ziemeļeiropas vadošajiem pārtikas, lauksaimniecības un enerģētikas uzņēmumiem. Uzņēmums darbojas 22 valstīs un tā kopējais apgrozījums sasniedz 36,5 miljardus Zviedrijas kronu (3,1 miljardu latu).

«Mēs izlēmām pārdot «Rīgas dzirnavnieku», lai koncentrētos uz Skandināvijas tirgiem. Esmu patiesi priecīgs, ka esam vienojušies ar pircēju, kas labi pārzina nozari un spēs turpmāk attīstīt uzņēmumu», saka «Lantmännen Cerealia» vadītājs Karstens Tomsens.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv