Pieaugušo saturs

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Rīgas ielās sievietes uz motocikliem rāda kailas krūtis Video

Apollo
0 komentāru

Pikantais video ir motoforuma «motopower.lv» organizētās kampaņas «Motociklistu redzi? Palaid to ... tas var būt patīkami!» sastāvdaļa. Ar šo kampaņu Latvijas lielākais motoforums ir vēlējies panākt autovadītāju uzmanību un sapratni pret motorizēto divriteņu vadītājiem.

«Izvēlētie videoklipu un akcijas dalībnieku paņēmieni kādam var šķist nedaudz izaicinoši – no sabiedriskās kārtības vai satiksmes noteikumu burtiskas izpildīšanas viedokļa. Taču, ja tas ir tas, kas vajadzīgs, lai pievērstu uzmanību, neliela, pozitīva provokācija ir attaisnojama,» uzskata akcijas organizators un «motopower.lv» vadītājs Anrijs Anspoks.

«Pagājušā gada motsezonas laikā uzvirmoja asas, nereti ļoti agresīvas diskusijas, izskanot viedoklim, ka motociklisti sev pieprasa kaut kādas īpašas tiesības. Ar šo akciju mēs gribam parādīt, ka drošība un pozitīva saskarsme ir abpusējas domāšanas un rīcības rezultāts un ka autobraucējiem un motociklistiem vienam otru nevajadzētu uztvert kā oponentus,» uzsver akcijas rīkotājs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv