Rīgas kapsētās plāno policistu patruļas un videonovērošanu

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas sēdē atbalstīts plāns sabiedriskās kārtības nodrošināšanai pašvaldības kapsētās, ieviešot pašvaldības policijas patruļas un ierīkojot videonovērošanu, informē Rīgas domē.

Rīgas kapsētās plāno policistu patruļas un videonovērošanu

Foto: Lita Krone/LETA

Komitejas deputāti jau iepriekšējās komitejas sēdēs bija diskutējuši par nepieciešamību uzlabot drošību kapsētas un bija lūguši Rīgas pašvaldības policiju sagatavot konkrētus priekšlikumus un aprēķinus.

Pēc policijas aprēķiniem ir nepieciešams izveidot papildu desmit policijas inspektoru amata vietas, kas ļaus nodrošināt sabiedrisko kārtību Jaunciema, Pļavnieku, Pirmo un Otro Meža kapu teritorijās. Papildu tam, lai samazinātu iesaistāmo cilvēku resursu izdevumus un efektīvāk veiktu drošības kontroli, būtu nepieciešams iepriekšminētajās kapsētās uzstādīt videonovērošanas kameras.

Tāpat policija aprēķinājusi, ka desmit inspektoru amata vietu izveidošana gadā izmaksātu 112 798 latus. Savukārt videonovērošanas sistēmas izveidošana Jaunciema kapos izmaksātu 5725 latus, Pirmajos Meža kapos - 5442 latus, Otrajos Meža kapos - 6115 latus, bet Pļavnieku kapos - 5878 latus. Iepriekš nosauktās kapsētas ir tās, kurās drošību plānots uzlabot pirmām kārtām.

Lai varētu īstenot drošības pasākumus Rīgas kapsētās, pilsētas budžetā ir jāparedz tiem nepieciešamais finansējums.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv