«Rīgas namu pārvaldnieks» nosaka visiem klientiem vienādu līgumsodu 0,1% apmērā

Apollo
11 komentāri

No šā gada 16.maija pašvaldības SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» (RNP) pārvaldījumā esošo dzīvojamo māju dzīvokļu īrniekiem noteikts vienots līgumsods 0,1% apmērā par katru nokavēto maksājuma dienu no parāda kopsummas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.

«Rīgas namu pārvaldnieks» nosaka visiem klientiem vienādu līgumsodu 0,1% apmērā

Foto: Edijs Pālens/LETA

Iepriekš līgumsods bija no 0,1% līdz 0,5%, jo pirms RNP izveidošanas katra namu pārvalde bija noteikusi atšķirīgu līgumsoda apmēru.

Līgumsods 0,1% apmērā par katru nokavēto dienu no kavētās maksājuma summas noteikts gan dzīvokļu īpašniekiem, gan tiem, kas dzīvojamo telpu no RNP īrē.

Rīgas domes 2009.gada 18.augusta lēmumā par dzīvojamo telpu īres parauglīguma apstiprināšanu un pašvaldības dzīvojamo telpu īres un apakšīres uzskaiti apstiprināti dzīvojamo telpu īres parauglīgumi, kuros konkrēts līgumsoda apmērs nav noteikts. Līdz ar to dzīvojamo telpu īrniekiem, kuri noslēguši īres līgumu pēc 2009.gada 18.augusta, kurā noteiktais līgumsods ir lielāks par 0,1%, RNP piedāvā noslēgt vienošanos, nosakot pielīgtā līgumsoda apmēru 0,1% apmērā.

Līgumu par dzīvojamās telpas īri aktuālajā redakcijā, kā arī vienošanos par grozījumiem dzīvojamās telpas īres līgumā iespējams noslēgt visos RNP klientu apkalpošanas centros.

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums. Tas tika izveidots, apvienojot 15 pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko 4300 ēkas, kurās pakalpojumus saņem gandrīz 180 000 klientu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv