Rīgas parkā vīrieši grupveidā izvaro jaunu sievieti

Apollo
31 komentārs

Pagājušās nedēļas otrajā pusē Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki par grupveida izvarošanu aizturējuši divus vīriešus, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas (VP) pārstāvis Toms Sadovskis.

Rīgas parkā vīrieši grupveidā izvaro jaunu sievieti

Foto: Tom A., CC BY-NC-SA 2.0

Viņš pastāstīja, ka 17.jūnija naktī Brasas iecirkņa darbinieki saņēma zvanu no kādas jaunas sievietes, kas pavēstīja, ka vienā no Rīgas parkiem viņu ir izvarojuši divi vīrieši. Uz notikuma vietu izbrauca policijas darbinieki un pārmeklēja tuvējo apkārtni, taču varmākas jau bija paspējuši aizbēgt.

Lai atrastu abus vīriešus, policisti sāka plašus izmeklēšanas pasākumus un četras dienas vēlāk meklēšanas darbi vainagojās ar panākumiem – piektdien ap pulksten sešiem vakarā likuma sargi Rīgā aizturēja 1978.gadā dzimušu vīrieti un četras stundas vēlāk Jūrmalā aizturēja otru iespējamo varmāku, kurš dzimis 1974.gadā un agrāk jau tiesāts par izvarošanu.

Abi aizturētie savu vainu atzina un paskaidroja, ka pirmdienas naktī kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienus, taču, kad tie beigušies, devušies pastaigā pa pilsētu nolūkā iepazīties ar kādu sievieti. Vīrieši skaidroja, ka pastaigas laikā nonākuši vienā no Rīgas parkiem, kur pamanījuši kādu jaunu sievieti un nolēmuši viņai uzbrukt.

Abi varmākas sievieti ievilkuši krūmos un pret viņas gribu apmierinājuši savu dzimumtieksmi. Vēlāk vīrieši aizbēguši, taču cietusī uzreiz vērsusies policijā.

Izmeklēšanas laikā policistiem ir izdevies arī atgūt cietušās mobilo tālruni, kuru viens no aizturētajiem bija piesavinājies, iespējams, uzbrukuma laikā. Sestdien abiem vīriešiem, kuri tiek turēti aizdomās par izvarošanu grupā, kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv