Rīgas pašvaldība plāno aizbērt būvbedri Anniņmuižas bulvārī Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Rīgas pašvaldība iecerējusi aizbērt būvbedri Anniņmuižas bulvārī, kas apdraud iedzīvotājus un bojā ainavu, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejā. 

Nelikumīgi izraktā būvbedre Dzelzavas ielā 76/2. 3 attēli Atvērt

Nelikumīgi izraktā būvbedre Dzelzavas ielā 76/2.

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Kā stāstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktora vietnieks Oļegs Burovs, 2007.gadā SIA «Profit Neo» saņēmusi būvatļauju, bet to vēlāk apstrīdējuši iedzīvotāji, jo nebija notikusi sabiedriskā apspriešana. 

Pēc sabiedriskās apspriešanas Rīgas dome 2008.gada nogalē būvniecības ieceri noraidīja, tomēr būvbedre jau bija izrakta. Kompānijai uzdots bedri aizbērt, izdoti vairāki administratīvie akti, bet nekas nav izdarīts.

Burovs norādīja, ka būšot jāaizber 1080 kubikmetrus lielā bedre, jādemontē dzelzsbetona pamati un pēc bedres aizbēršanas vajadzēs labiekārtot teritoriju. Šie darbi varētu izmaksāt līdz 10 000 latu, bet precīzu summu departaments noteikšot cenu aptaujā. Iztērētos līdzekļus departaments pēc tam mēģinās piedzīt no SIA «Profit Neo». 

Lai varētu veikt bedres aizbēršanas darbus, departaments lūdz piešķirt 10 000 latu no Pilsētas infrastruktūras fonda. Galīgais lēmums par līdzekļu piešķiršanu būs jāpieņem Pilsētas attīstības komitejai. 

Kā ziņots, pret SIA «Profit Neo» ieceri būvēt sešstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Anniņmuižas bulvārī 50b sabiedriskās apspriešanas laikā iebildumus izteica gandrīz 500 rīdzinieku. 

Jau ziņots, ka 2007.gada sākumā Rīgā tika aizbērta nelikumīgi izrakta būvbedre Dzelzavas ielā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. novembris

Vārda dienas

Velta, VeldaVīne, Vīna, Viners, Vinārs, Veltija, Velte, Velita, Veldra, Velards

Valūtu kursi

24.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv