«Rīgas satiksme» ievieš izmaiņas atsevišķu autobusu maršrutos

Apollo
12 komentāri

Ņemot vērā nepietiekamo valsts līdzfinansējumu, no 9.marta tiks veiktas izmaiņas 23.autobusa maršruta brīvdienu un darba dienu kustības sarakstā, samazinot reisu skaitu, portālu «Apollo» informēja Rīgas satiksmes (RS) pārstāvis Viktors Zaķis.

«Rīgas satiksme» ievieš izmaiņas atsevišķu autobusu maršrutos

Foto:Ieva Lūka/LETA

Zaķis skaidroja, ka izmaiņas tiek veiktas, lai tās pēc iespējas neskartu stundas, kurās ir lielākā pasažieru plūsma, kā arī tiks saglabāti gan pirmie, gan pēdējie reisi, attiecīgi nepasliktinot Baložu savienojumu ar Rīgu.

Ņemot vērā izmaiņas 23.autobusa maršrutā, tiks veiktas izmaiņas arī 12. un 26.autobusa kustības sarakstā darba dienām un brīvdienām, saskaņojot to ar iepriekš minēto maršrutu. J 12.autobusa maršrutam tiks norīkots papildus viens reiss, savukārt 26.autobusa maršrutā reisu skaits paliks nemainīgs.

Iedzīvotāju ērtībām no 9.marta būs izmaiņas arī 9.autobusa maršrutā gan darba dienu, gan brīvdienu kustības sarakstā. Maršrutā tiks palielināts reisu skaits.

Lai uzlabotu pasažieru ērtības un 18.maršruta autobusa  kustības regularitāti, no 1.aprīļa  tiks veiktas izmaiņas attiecīgā maršruta darba dienu un brīvdienu kustības sarakstā.

Ņemot vērā iedzīvotāju priekšlikumus, no šā gada 1.aprīļa 3.autobusa maršruta pieturvieta 13.janvāra iela (virzienā uz Pārdaugavu) tiek pārcelta uz priekšu, patlaban šajā pieturvietā pasažierus uzņem/izlaiž 4., 4z., 8., 21., 32., 35., 43.maršruta autobusi.

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos «twitter», «facebook», «draugiem.lv» vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv