«Rīgas satiksme» paziņo, cik ilgi varēs izmantot šogad iegādātās biļetes

Apollo
76 komentāri

Sakarā ar to, ka no 2014.gada 1.janvāra Rīgas pilsētas sabiedriskajam transportam tiek noteikts jauns braukšanas tarifs, līdz 2013.gada beigām iegādātās biļetes par tarifu, kas ir spēkā līdz 2013.gada 31.decembrim, ir jāizmanto līdz nākamā gada 28.februārim, portālam «Apollo» pavēstīja uzņēmumā «Rīgas satiksme» (RS).

«Rīgas satiksme» paziņo, cik ilgi varēs izmantot šogad iegādātās biļetes

Foto: Lita Krone/LETA

Minētā norma gan neattieksies uz pasažieriem, kuriem pienākas Rīgas domes piešķirtās atlaides – nestrādājošie pensionāri, ČAES avārijas seku likvidētāji, politiski represētās personas, rīdzinieki, kuri ir vecāki par 75 gadiem, dižģimeņu vecāki, daudzbērnu ģimenes vecāki, bērni bāreņi, skolotāji, arodskolēni, studenti, skolēni, invalīdi – viņi iegādātās biļetes varēs izmantot 12 mēnešu laikā no biļetes iegādes brīža.

Pasažieri, kuri vēlēsies atgūt naudu par neizmantotajām biļetēm, no 2014.gada 2.janvāra varēs to saņemt RS klientu apkalpošanas centros.

Tā kā no nākamā gada 1.janvāra Latvija pāriet uz eiro, naudu par neizmantotajām biļetēm pasažieri varēs saņemt eiro pēc Latvijas bankas apstiprinātā valūtas maiņas kursa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv