«Rīgas satiksme» veic izmeklēšanu par iespējamo degvielas zagšanu

Apollo
0 komentāru

«Rīgas satiksme» par iespējamo degvielas zagšanu no autobusa Kauguros patlaban veic iekšējo dienesta izmeklēšanu, lai noskaidrotu visus lietas apstākļus un sauktu pie atbildības vainīgos, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma preses sekretārs Viktors Zaķis.

«Rīgas satiksme» veic izmeklēšanu par iespējamo degvielas zagšanu

Foto: Lita Krone/LETA

Kā ziņots, telekompānijas «TV3» raidījums «Nekā personīga» atklājis, ka no «Rīgas satiksmes» autobusa pa naktīm tiekot tirgota degviela.

Kā konstatējis raidījums, Jūrmalā, Kauguros katru nakti piestāj «Rīgas satiksmes» autobuss, kas izvadā pa mājām darbiniekus. Šī uzdevuma piesegā autobusa šoferis pamanās iedzīvotājiem iztirgot dīzeļdegvielu. Tirgošanas apjomi vedinot domāt par rūpīgi izplānotu un iekārtotu sistēmu.

Zaķis norādīja, ka «Rīgas satiksme» pievēršot lielu uzmanību jautājumiem, kas saistīti ar degvielas iegādi un patēriņu. Piemēram, kopš 2009.gada «Rīgas satiksmē» izveidota elektroniska degvielas patēriņa sistēma, kur visi mērījumi, sākot no degvielas iepildes uzglabāšanas tvertnēs līdz pat tās ieliešanai autobusu degvielas tvertnēs, ir savstarpēji saistīti. Minētā sistēma darbojas bezkontakta ceļā, un tā nodrošinot precīzu ikdienas degvielas patēriņa kontroli.

Paralēli šai sistēmai «Rīgas satiksmē» noteiktas stingras degvielas patēriņa normas, kuras izveidotas ar īpašu mērītāju palīdzību, piestiprinot tos pie konkrētiem autobusiem un pēcāk konstatējot attiecīgā autobusa degvielas patēriņu attiecīgajos maršrutos dažādos laika apstākļos.

Piektdien, 9.aprīlī, Rīgas satiksme saņēma informāciju no TV3 raidījuma «Nekā personīga» žurnālistiem, kuri novēroja, iespējams, degvielas zagšanu no «Rīgas satiksmes» autobusa Kauguros. «Patlaban uzņēmumā tiek veikta iekšējā dienesta izmeklēšana, lai noskaidrotu visus lietas apstākļus un sauktu vainīgos pie atbildības,» sacīja Zaķis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv