Rīgas Stradiņa universitātē ugunsgrēka dēļ atceļ mācības Papildināts

Apollo
7 komentāri

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) ēkā Dzirciema ielā 16 šodien neliela ugunsgrēka dēļ atceltas mācības.

Rīgas Stradiņa universitātē ugunsgrēka dēļ atceļ mācības

Foto:Edijs Pālens/LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Viktorija Šembele aģentūrai LETA pastāstīja, ka izsaukums uz universitāti saņemts ap plkst.8, jo vienā no auditorijām bija jūtams sadūmojums.

Pārmeklējot telpas, konstatēts, ka uz jumta bija dedzis elektromotors un siltumizolācija viena kvadrātmetra platībā. Evakuācija nebija nepieciešama, jo auditorijā cilvēki neatradās.

RSU pārstāvis Edijs Šauers aģentūrai LETA pastāstīja, ka Dzirciema ielā 16 dūmi caur ventilācijas šahtām bija izplatījušies auditorijās un nostrādājusi signalizācija. Atskanot signalizācijai, cilvēki augstskolas telpas pameta.

Lai izvēdinātu telpas, šajā augstskolas ēkā mācības šodien ir atceltas, bet plānotās lekcijas pārceltas uz citām dienām. Savukārt studentu vajadzībām strādās bibliotēka un arī ēdnīca. Kopumā RSU darbs atgriezies ierastajā gaitā un rīt mācības atsāksies pēc ierastā grafika, norāda Šauers. Augstskolas iekšējās drošības speciālists arī ir apliecinājis, ka ēka ir droša. Citās augstskolas ēkās mācības turpinās, norādīja Šauers.

Šauers informēja, ka šodien plkst.18 plānotā RSU Inteliģences akadēmijas lekcija notiks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv