Rīgas Svētā Pētera baznīcā ir atvērta foto izstāde «Katram sava pasaule» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vakar, 11. decembrī Rīgas Svētā Pētera baznīcā tika atklāta foto kluba «Rīga» izstāde «Katram sava pasaule». Šīs izstādes mākslinieki savos darbos pauduši daudzpusīgu skatījumu uz mūsu galvaspilsētu Rīgu, tās cilvēkiem, kā arī Latvijas ainavām, kurā mijas dažādu gammu noskaņas un emocijas.

Rīgas Svētā Pētera baznīcā būs foto izstāde «Katram sava pasaule» 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Foto klubā «Rīga» pulcējušies dažādu paaudžu un dzīves pieredzes autori, kuri savos darbos risinājuši visdažādākā satura un izpildījuma tēmas. Kopā izstādē piedalās 20 autori, sākot ar  kluba senioriem -  Bruno Alsiņu, kurš klubā darbojas no pašiem pirmsākumiem, vidējo paaudzi pārstāv Eiženija Freimane, Silvija Danelsone, Arnis Krūmiņš, Aivars Slišāns, bet jaunāko -  Kristaps Kitners, Pāvels Račiks kā arī  pavisam jauni autori, kuru darbības stāžs klubā ir tikai daži mēneši. 

Fotokluba «Rīga» mērķis ir audzināt jaunus autorus, pilnveidot fotogrāfijas meistarību un popularizēt fotomākslas vērtības. Fotokluba «Rīga» vēsture sākas tālajā 1962. gadā, kad Tautas universitātes 15 klausītāji nolēma izveidot fotoamatieru klubu Centrālajā poligrāfiķu klubā, par pirmo vadītāju ievēlot TV operatoru Vilni Folkmani. Fotoklubs «Rīga», savas darbības laikā, ir bijis kā radoša laboratorija, kurā izauga Latvijas jauno fotogrāfu paaudze, kas nesa Latvijas vārdu tālu pāri mūsu valsts robežām. Kluba biedri ir piedalījušies un viņu darbi ir guvuši atzinību un augstus apbalvojumus daudzās vietēja, kā arī starptaustiska mēroga izstādēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv