Rīgas svētkos iepazīsti Rīgas tekstilmozaīku

Apollo
0 komentāru

21. un 22. augustā Kultūras centrs «Iļģuciems», Rīgas svētku ietvaros, piedāvā Operu ārijas un
Rīgas tekstilmozaīku.

Rīgas svētkos iepazīsti Rīgas tekstilmozaīku.

Rīgas svētkos iepazīsti Rīgas tekstilmozaīku.

Publicitātes foto.

Kultūras centrs «Iļģuciems» Rīgas svētkos 21.augustā plkst.12.00 ielūdz uz operas solista Aivara Krancmaņa koncertu. Programmā Ravēla un Doniceti operu ārijas. Šopēna, Kurtisa un Bēthovena vokālie skaņdarbi.

Pēc muzikālās programmas svētku rīkotāji aicina uz tekstilmākslas izstādes Rīgas tekstilmozaīka atklāšanu. Izstāde prezentē dažādās tekstilmozaīkas tehnikās darinātus darbus, kam raksturīgas košas krāsas un atraktīva mustura izvēle. Esam šos krāsu un auduma mozaīkas meistardabus raduši saukt arī par lupatu deķiem, kurus no dažādiem drēbju un audumu gabaliņiem par krāšņiem dizaina objektiem meistarojušas vēl mūsu vecvecmāmiņas. Patchwork tehnikā darināts darbs, tiek veidots no dažādiem audumiem, piešķirot dizainam mozaīkas formu. Tās var būt ģeometriskas figūras, nepārtrauktas vai pārtrauktas līnijas, apļi, četrstūri, rombi vai telpiski piepildītas plaknes, kas spilgtas un krāsainas dara priecīgākas mūsu mājas un mūsu ikdienu.             

22.augustā svētku viesi aicināti piedalīties Patchwork un testilmākslas radošajās  darbnīcās. Tās vadīs tekstilmākslas šuvējas no Latvijas, lai atklātu Jums audumu un šuvējmākslas neierobežoto meistarības iespēju noslēpumus; Reversā aplikācija no 12.00l līdz13.00. Bardžello (patchwork šūšana no auduma lentām) no 13.00 līdz 14.00. Dekoratīvais stepējums ar šujmašīnu, no 14.00 līdz 15.00.

Dekupāža uz auduma no 15.00 līdz 16.00. 

Izstāde atvērta  11.00 – 18.00. līdz 29. augustam.                                
Ieejas maksa Ls 1 (pensionāriem, studentiem, skolēniem – Ls 0.50).


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv