Rīgas svētkos sabiedrisko transportu izmanto biežāk nekā ierasti brīvdienās

Apollo
0 komentāru

Rīgas svētku laikā, ņemot vērā, ka pašvaldības sabiedriskais transports rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir bez maksas, tas tiek izmantots biežāk un ir pilnāks nekā ierasti brīvdienās, - liecina aģentūras LETA novērojumi.

Rīgas svētkos sabiedrisko transportu izmanto biežāk nekā ierasti brīvdienās

Foto: Lita Krone/LETA

Arī «Rīgas satiksmes» preses sekretārs Viktors Zaķis aģentūrai LETA apstiprināja, ka, nodrošinot bezmaksas sabiedrisko transportu, tas pēc iepriekšējās pieredzes tiek izmantots biežāk un ir pilnāks. «Rīgas satiksmei» gan nav precīzas uzskaites, cik cilvēku svētku dienās izmantojuši bezmaksas sabiedrisko transportu, jo atšķirībā no ikdienas brauciens nav jāreģistrē.

Brīvdienās sabiedriskais transports kursējis atbilstoši grafikam un ārkārtas kavēšanos nav bijis. Tāpat arī pēc vakar galvaspilsētā notikušās uguņošanas transports ticis nodrošināts laikā un pietiekamā apjomā, sacīja Zaķis.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas pilsētas svētku laikā arī šodien pašvaldības sabiedriskais transports rīdziniekiem un pilsētas viesiem ir bez maksas.

Katru gadu par brīvu «Rīgas satiksmes» transportā varēja braukt Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 18.novembrī. Šī domes sasaukuma laikā tika nolemts, ka par brīvu varēs braukt Vecgada vakarā un Jaungadā, 31.decembrī un 1.janvārī, kā arī Līgo vakarā un Jāņos, 23.jūnijā un 24.jūnijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv