Rīgas svētku ietvaros notiks ekstrēmo sporta veidu pasākumi

Apollo
0 komentāru

No 20. līdz 22.augustam, Rīgas svētku ietvaros, Uzvaras parkā (Uzvaras bulv. 15) notiks ekstrēmo sporta veidu sacensības, savukārt 21.augustā  - dvīņu skrējiens.

Rīgas svētku ietvaros notiks ekstrēmo sporta veidu pasākumi

Foto: Scanpix/AP

Jau otro reizi Rīgā notiks sacensības izbīdāmajās šūpolēs (kīkings). Paredzēts, ka šogad tajās piedalīsies ne tikai drosmīgākie rīdzinieki, bet arī labākie pārstāvji no citām Latvijas pilsētām, kā arī kaimiņrepublikas Igaunijas. Tāpat sportisti sacentīsies arī skeitbordā, BMX flatlandā, vellorollingā un slalomā ar skrituļslidām. 21.augustā līdz ar Dvīņu skrējienu notiks arī sacensībās riteņbraukšanā bērniem. Dvīņi skrējienā sacentīsies dažādās distancēs četrās vecuma grupās. Vēl dvīņiem un mazo bērnu vecākiem paredzēts sacensties basketbola soda metienos, šautriņu mešanā un virves vilkšanā.

21.augusta pasākumu kuplinās bērnu ansamblis «Dvīņi», kā arī populārais meiteņu duets «Dvīnes», tāpat parkā būs brīvā skatuve, kur varēs uzstāties dvīņi un trīnīši ar saviem priekšnesumiem.

Reģistrēties dvīņu skrējienam un priekšnesumiem var, sūtot dvīņu vārdus un uzvārdu, vecumu uz e-pastu: «gints.gailitis@riga.lv» līdz 20.augustam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv