Rīgas točka sevi dēvē par Obamas administrāciju un tirgo degvīnu «Antikrīze»

Apollo
0 komentāru

Rīgā Valsts policija otrdien atklājusi kādu nelegālā alkohola ražošanas un tirdzniecības vietu, kurā piedāvāti tādi dzērieni kā degvīns «Antikrīze» un kandža «Zemnieka sapnis», turklāt točkas vadība sevi dēvējusi par ASV prezidenta Baraka Obamas administrāciju.

Gāze ar uzkodām

Foto: Evija Trifanova/LETA

Ekonomikas policija, veicot pārbaudi kādā Saites ielas namā un tā teritorijā esošajā saimniecības ēkā, atklājusi jaunu un salīdzinoši nesen ierīkotu nelegālā alkohola ražošanas un tirdzniecības vietu, aģentūru BNS informēja Rīgas reģiona policijas pārvaldes pārstāvis Edgars Dudko.

Šajā adresē atrasta brāga, kopumā 122 litri, kā arī tukšas puslitra tilpuma plastmasas pudeles ar vāciņiem, pašizgatavota alkohola ražošanas ierīce un pudeļu mazgāšanai paredzētas speciāli aprīkotas vannas.

Zināms, ka nelegālā ražošana un izplatīšana notikusi aptuveni nepilnu mēnesi un ar to nodarbojies 1985. gadā dzimis, agrāk nesodīts vīrietis ar savdabīgu humora izjūtu. Par to liecinājis cenrādis, kurā piedāvāts iegādāties degvīnu «Antikrīze», kandžu ar nosaukumu «Zemnieka sapnis», kā arī bijusi iespēja saņemt dāvanu, līdzi sev atvedot draugu.

Tas vēl nav viss — cenrādī arī norādīts, ka klientam, ņemot 100 vai 200 gramu grādīgā, točka piedāvā arī uzkožamos, savukārt jau 500 gramiem bonusā nāk līdzi cigarete.

Cenrādim apakšā bijis parakstīts: «ASV prezidenta Baraka Obamas administrācija.»

Atsavinātais alkohols nodots ekspertīžu veikšanai, pēc kuru rezultātu saņemšanas tiks lemts par kriminālprocesa sākšanu par nelegālu alkohola izgatavošanu un glabāšanu lielā apmērā. Tāpat policijā sākta administratīvā lietvedība par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu un pārvietošanu, kā arī sākts kriminālprocess par alkohola tirdzniecību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv