Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā Ģimenes diena

Apollo
2 komentāri

Svētdien, 12.maijā, no plkst.10:00 - 17:00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienas «Visi kopā muzejā!» pasākumiem, kas sniegs iespēju piedalīties, būt kopā, uzzināt, izzināt, atrast un veidot, portālam «Apollo» pastāstīja Ingrīda Lukašēviča, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Sabiedrisko attiecību speciāliste.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā Ģimenes diena

Foto: Lita Krone/LETA

Ģimenes dienā varēs piedalīties ekskursijās, veikt uzdevumus, zīmēt iespaidus un apsveikumus varēs gan lielie, gan mazie. Paredzētā programma piedāvā dažādas iespējas. Ekskursija mazajiem kopā ar lielajiem «Meklēsim dzīvnieku atveidus Rīgas Doma krustejā» notiks plkst.10:00,12:00,14:00. Ekskursijas vadītāja interesentus gaidīs muzeja vestibilā.

Orientēšanās sacensībās «Meklējam dzīvniekus muzejā!», kurās varēs iesaistīties visas dienas garumā (no 10:00 -17:00), ikviens varēs pārbaudīt savu un savu draugu vērību, reakciju un atjautību, meklējot dzīvnieku atveidojumus muzeja interjerā un ekspozīcijā - mākslas darbos, monētās, ieročos, traukos, dokumentos, apģērbos, rotaslietās un citos visdažādākajos muzeja priekšmetos. Saskaitot pamanītos atradumus, katrs iegūs konkrētu sacensības punktu skaitu.

Radošajā darbnīcā «Dzīvnieki muzejā un ģimenē» varēs zīmēt, krāsot un veikt dažādus vērības uzdevumus, kā arī, protams, uzzīmēt apsveikumu savai māmiņai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv