Rīkos konkursu par tiesībām iekārtot vasaras kafejnīcas uz pašvaldības zemes

Apollo
7 komentāri

Rīgas domes rīkos konkursu par tiesībām iekārtot ielu tirdzniecības vietas sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai uz pašvaldībai piederošas zemes, tostarp jūras piekrastē, paredz Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejā trešdien akceptētais lēmumprojekts, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Rīkos konkursu par tiesībām iekārtot vasaras kafejnīcas uz pašvaldības zemes

Foto: Lita Krone/LETA

Rīgas pilsētas izpilddirektors ir sagatavojis priekšlikumu par tirdzniecības vietām sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai no 2014.gada līdz 2016.gadam pavasara/vasaras sezonā un rudens/ziemas sezonā (līdz 2017.gada 31.martam), un no 2015.gada līdz 2017.gadam pavasara/vasaras sezonā un rudens/ziemas sezonā (līdz 2018.gada 31.martam).

Konkursu par tiesībām no 2014.gada līdz 2016.gadam iekārtot ielu tirdzniecības vietas plānots rīkot Alberta laukumā, 11.Novembra krastmalā, Krasta ielā pretī Spīķeru kvartālam, Balasta dambī, Viesturdārzā, Dzegužkalnā, Esplanādē un Nordeķu parkā.

Konkursu par tiesībām ierīkot ielu tirdzniecības vietas no 2015.gada līdz 2017.gadam plānots rīkot Vērmanes dārzā, Ēbelmuižas parkā un Vecāķu pludmalē.

Pilsētas attīstības komiteja trešdien apstiprināja izpilddirektora rekomendēto tirdzniecības vietu sarakstu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
12

2017. gada 12. decembris

Vārda dienas

Otīlija, IvetaZezostris, Otilija, Otālija, Ofēlija, Odita, Odeta, Ivete, Iverts, Iverta, Igita, Igila, Igeta, Atāls, Atala

Valūtu kursi

12.12.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv