«Rimi» un «Maxima» līdz apstākļu noskaidrošanai slēdz draudīgos veikalus

Apollo
59 komentāri

Gan SIA «Rimi Latvija», gan SIA «Maxima Latvija» līdz tālākai apstākļu noskaidrošanai slēgušas savus veikalus, kuros Rīgas pilsētas būvvalde konstatējusi iespējamus apdraudējumus. 

«Rimi» un «Maxima» līdz apstākļu noskaidrošanai slēdz draudīgos veikalus

Foto: Ieva Lūka/LETA

Kā zināms, būvvalde apdraudējumu konstatējusi «Rimi» veikalā Augusta Deglava ielā 110 un veikalā «Maxima», tirdzniecības centrā «Sahara» Lubānas ielā 

Kā portālam «Apollo» sacīja «Maxima» pārstāvis Jānis Beseris, iedzīvotāju un darbinieku drošības labad veikala darbība šobrīd tiek apturēta.

Uz veikalu ceļā ir uzņēmuma pārstāvji, kas veiks pārbaudi. 

Arī veikals «Rimi» līdz tālāku apstākļu noskaidrošanai ir slēgts, informē «Rimi» mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Ciemīte - Kupre. Viņa gan informē, ka līdz šim brīdim ne SIA «Rimi Latvia», ne SIA «Wenden Baltika» nav saņēmuši nekādu informāciju no Rīgas domes un būvvaldes.

Jau vēstīts, ka, veicot ekspluatācijā nodoto lielveikalu «Maxima» vizuālu apsekošanu, būvvalde ir konstatējusi, ka tirdzniecības centra «Sahara» Rīgā, Lubānas ielā 117, kurā atrodas lielveikals «Maxima», nesošajās konstrukcijās visos tā stāvos ir novērojama caurejoša plaisa, kuras platums vietām sasniedz divus līdz trīs centimetrus. 

Būvvalde ir informējusi minētā tirdzniecības centra īpašnieku par vizuālās apsekošanas laikā konstatēto, kā arī uzdevusi nekavējoties veikt tirdzniecības centra nesošo konstrukciju tehnisko apsekošanu, lai noskaidrotu plaisu rašanās iemeslus un to iespējamo ietekmi uz ēkas noturību un drošību, informē domē.

Veicot ekspluatācijā nodoto «Rimi» lielveikalu vizuālu apsekošanu, būvvalde ir konstatējusi, ka vizuāli ir novērojama lielveikala «Rimi» Rīgā, Augusta Deglava ielā 110, jumta konstrukciju (siju) izliece, vietām novērojami jumta ieseguma bojājumi (t.sk. korozija), kā arī plaisas lielveikala ārsienās. Būvvalde ir informējusi minētā lielveikala īpašnieku par vizuālās apsekošanas laikā konstatēto, kā arī uzdevusi nekavējoties veikt lielveikala ēkas tehnisko apsekošanu, lai noskaidrotu tās konstrukciju noturību un drošību, iepriekš informēja Rīgas pilsētas būvvaldē. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv