Rimkum uzvaras vārti Sadraudzības kausa ceturtdaļfinālā

Sadraudzības kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē šodien uzvaras vārtus guva pieredzējušais Latvijas uzbrucējs Vīts Rimkus, palīdzot Paņevežas «Ekranas» ar 1:0 (0:0) pieveikt Ukrainas komandas Kijevas «Dinamo» otro sastāvu.

Vīts Rimkus

Rimkus ar precīzu sitienu izcēlās mača 90. minūtē, kad pēc «Ekranas» izpildītā soda sitiena no apmēram 25 metru attāluma bumba nonāca pie Latvijas uzbrucēja, kurš pārspēja «Dinamo» vārtsargu Oleksandu Ribku.

Rimkus šo maču sāka «Ekranas» pamatsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 spēles minūtes.

Kā ziņots, Rimkus vārtus guva arī D apakšgrupas trešās kārtas mačā otrdien, kad «Ekranas» cīnījās neizšķirti 2:2 ar Uzbekistānas komandu «Bunedkor».

Sadraudzības kausa izcīņas pusfinālā «Ekranas» piektdien spēkosies ar Kazahstānas klubu «Aktobe», kas ceturtdaļfināla cīņā ar 3:1 (2:1) pieveica Mogiļevas «Dņepr» (Baltkrievija), kas priekšsacīkstēs spēlēja vienā apakšgrupā ar Latvijas čempionvienību «Liepājas metalurgs».